Základní škola a Mateřská škola Tmaň

Š K O L O ! ŠTĚSTÍ DÍTKU TOMU PLYNE, KTERÉ PRÁH TVŮJ NEMINE.

Turnaj ve vybíjené

V úterý 10. března se vybraní žáci 4. a 5. ročníku naší školy zúčastnili turnaje v okresním kole ve vybíjené, který byl pořádán Domem dětí a mládeže v Berouně.
Přihlášené školy byly rozděleny do dvou kol, první kolo se odehrálo na 2. ZŠ v Berouně a to druhé ve sportovišti Eden. Do třetího kola postoupily první dva vítězné týmy.

vybíjená2020

Naši sportovci se do hry zapojili s plným nasazením, dvakrát se jim podařilo vyhrát, dvakrát však prohráli. V naší skupině obsadili třetí místo, do užšího výběru však již nepostoupili.
Děkujeme pořadatelům za skvělou atmosféru a organizaci celého utkání a našim sportovcům za výbornou reprezentaci školy a fair - play hru.

10.03.2020 12:13:00 | Autor: MK, TD