Základní škola a Mateřská škola Tmaň

Š K O L O ! ŠTĚSTÍ DÍTKU TOMU PLYNE, KTERÉ PRÁH TVŮJ NEMINE.

Zahájení adventu ve Tmani

Betl3

Vážení přátelé,
letošní zahájení Adventu se konalo v naší obci již po osmé. Děti tradičně předvedly hru o narození Ježíška, zapálili jsme první adventní svíci a rozsvítili jsme vánoční stromek, pod který naši nejmenší položili rozsvícená jablíčka a pošeptali svá nejtajnější a největší přání. Nyní budou netrpělivě očekávat jejich splnění.

FotoBetlém1

Právě děti naplňují poslání adventní doby, doby očekávání něčeho důležitého, radostného, tajuplného a krásného.
V každém z nás zůstává po celý život něco z dětství. Snažme se tedy pro naše děti vytvořit podmínky pro jejich bezstarostné dětství, aby se i jim podařil tento zázrak - být šťastným, zářícím dítětem.

Advent 20191Prvním krokem by měla být snaha trávit se svými dětmi co nejvíce času. Ať už jen tak, nebo při společné práci či zábavě. Všechny děti na celém světě si přejí BÝT SE SVOJÍ MÁMOU A TÁTOU. Nezapomínejme na to! Je to opravdu ono nejdůležitější přání, a to po celou dobu našeho žití.
Není pro nás nic důležitějšího než naši blízcí, naše rodina.

Advent 20193

Dovolte mi poděkovat všem, kteří sobotní podvečer připravili. Je jich opravdu hodně a díky nim jsme
si byli v sobotu všichni „tak trochu blíže“ a hlavně - nikam jsme nespěchali a hezky jsme si popovídali! Mnohokrát děkujeme.
Poděkování patří také těm, jenž se ochotně zapojili do Vánočního dobročinného jarmarku, který se konal z iniciativy Obecního úřadu ve Tmani. Výrobky a dárky byly úžasné, vždyť byly pro dobrou věc. Také vám veliké díky.

Advent 20194

Největší díky dnes uslyší naše děti:
Milé děti, byly jste skvělé. Děkuji vám za předvedené vystoupení, kterým jste přispěly k slavnostní atmosféře adventu. Díky.

Advent 20195

Všem vám přeji klid, mír, pohodu, lásku a splnění alespoň některých adventních přání a předsevzetí.

Mgr. Růžena Kybikásová
01.12.2019 19:35:00 | Autor: MK, RK


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se