Základní škola a Mateřská škola Tmaň

Š K O L O ! ŠTĚSTÍ DÍTKU TOMU PLYNE, KTERÉ PRÁH TVŮJ NEMINE.

Okresní kolo vybíjené v Berouně

Ve středu 20. března se zúčastnilo 11 vybraných žáků ze 4. a 5. ročníku naší školy okresního kola vybíjené smíšených družstev 1. stupně ZŠ, které pořádal Dům dětí a mládeže Beroun ve sportovním areálu EDEN.

vybíjená1

Konkurence byla opravdu velká, i když proběhl teprve „NULTÝ ROČNÍK“. Do soutěže se přihlásilo 16 škol z okresu. Vyřazovací systém byl však neúprosný, a tak naši žáci, spolu se zúčastněnými ze sedmi dalších škol, vypadli hned v prvním kole.
Náladu nám to ale nezkazilo, bojovali jsme přeci s plným nasazením a tento sportovní den jsme si užili. Už se těšíme na další sportovní klání.

20.03.2019 15:40:00 | Autor: MK, TD


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se