Základní škola a Mateřská škola Tmaň

Š K O L O ! ŠTĚSTÍ DÍTKU TOMU PLYNE, KTERÉ PRÁH TVŮJ NEMINE.

Den otevřených dveří v naší škole

100 let rep2 U příležitosti 100. výročí založení samostatného československého státu se v sobotu 27. října 2018 od 9h uskutečnil Den otevřených dveří, kdy byly pro veřejnost otevřeny všechny prostory základní i mateřské školy.

DoD


K vidění zde byly moderně vybavené třídy školy, učebna informatiky, knihovna, oddělení školní družiny, práce žáků či klubovna, kde si bylo možné zazpívat společně s orchestrem, který bude doprovázet naše žáky při zahájení adventu v obci.

DoD1

Dále pak bylo možné si prohlédnout třídy mateřské školy, tělocvičnu, hřiště nebo jídelnu s krásnou výstavou fotografií z historie i současného života základní a mateřské školy i obce.

DoD2

Účast byla i přes nepřízeň počasí hojná. Velkou radost jsme měli z návštěv žáků "dříve narozených", rodičů a prarodičů našich současných, bývalých i budoucích žáků i široké veřejnosti. Přivítali jsme také představitele obce starostu Pavla Pavláska a místostarostu Antonína Kimla, předsedu školské rady Josefa Sakáče i zástupce zájmových organizací.

DoD3

Celou dobu zde panovala velmi hezká a přátelská atmosféra, za což všichni pracovníci naší školy děkují všem účastníkům Dne otevřených dveří.
27.10.2018 12:24:00 | Autor: MK


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se